KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 12815488

nr 1281 5488

Blyerts

Oidentifierad konstnär. Fata morgana. Signerad, daterad 1984,15x8,5 cm

Utrop:

600 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 19:38:54